English  Polish

English  Polish

REMONTOWA HYDROSTER SYSTEMS Sp. z o.o. to firma z prawie 80-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń hydraulicznych.

Nasza oferta obejmuje m.in. produkcję, instalacje i serwis maszyn sterowych, drzwi wodoszczelnych, cylindrów hydraulicznych i pomp śrubowych, a także wykonawstwo kompletnych systemów hydraulicznych.

Na potrzeby naszych klientów rozszerzyliśmy profil działalności o kolejne usługi:

  • usługi remontowo-serwisowe urządzeń hydraulicznych,
  • montaże i modernizacje instalacji hydraulicznych,
  • prace regeneracyjne i obróbcze
  • rozkręcanie i skręcanie połączeń śrubowych przy użyciu kluczy hydraulicznych,
  • atestacja wciągów i zawiesi wraz z serwisem,
  • wideo inspekcje i badania szczelności rurociągu.

AKTUALNOŚCI:

Zarządy firm:
– Remontowa Hydroster Systems
oraz
– Hydromega

informują, iż w wyniku zrealizowanej transakcji zakupu firma Hydromega nabyła od firmy Remontowa Hydroster Systems zakład produkcyjny w Prabutach.

Wolą nowego właściciela jest utrzymanie zatrudnienia w przejętym zakładzie, a także kontynuacja i rozwój produkcji cylindrów hydraulicznych, pomp śrubowych i innych pokrewnych wyrobów pod własną marką. Wyroby te uzupełnią ofertę handlową firmy, pozwalając na kompleksową obsługę szeregu odbiorców.

Poprzedni właściciel w dalszym ciągu prowadził będzie działalność w swojej głównej siedzibie w Gdańsku, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wyrobów wyprodukowanych w zakładzie w Prabutach przed datą przejęcia.

Równocześnie obie firmy podpisały umowę ramową o współpracy zapewniającą nieprzerwaną obsługę klientów w zakresie wspólnej oferty rynkowej i określającą podstawowe ramy współpracy.